Olympia Heist 14 – 5 Mechelen Whales Div 1

Na de overwinning van vorige week gingen onze eersteploegspelers opnieuw op zoek naar de 3 punten. Slechts 49 seconden had Timo Dewin nodig om de puck tegen de netten te schieten. Dit werd de voorbode voor een mooie periode ijshockey waarin onze thuisploeg vooral aanvallend aan de slag ging. Mechelen Whales kon met moeite door onze verdediging breken. Dankzij Marek Ziarny en Nick Pupinin stond het na 3 minuten al 3-0. Hierna hadden onze spelers wat problemen met de afwerking maar toch bleef iedereen werken voor elkaar. Adam Cech en Tom Peeters zorgden ervoor dat we uiteindelijk met 5-0 naar de kleedkamers trokken. In de tweede periode leken onze spelers op hun lauweren te rusten, tot een eerste tegendoelpunt viel. Dit was de wake-up call voor onze spelers, en meteen werd het laken naar Olympia Heist toe getrokken. Marek Ziarny, Adam Cech, Tom Peeters en Kevin De Winter brachten de score op 9-1. In de derde periode had onze goalie het moeilijker, die ondanks ziekte toch een dijk van een wedstrijd pakte. Adam Cech, Glenn Serneels, twee maal Timo Dewin en Kevin De Winter zorgden voor de eindstand van 14-5. Dankzij mooi samenspel en hard werken voor de ploeg bleven de punten verdiend in Heist.

Scroll naar boven